אתה נמצא ב: מדור - > שיגעון הגומילום מגיע לביגו
 
 

שיגעון הגומילום מגיע לביגו

הטרנד החדש שמאיים לכבוש את ישראל הגיע גם לביגו! הכירו את הגומילום ((Gumilom, גומיות צבעוניות היוצרות צמידים, טבעות, שרשראות ואפילו סיכות לשיער!

מדובר במשחק אופנתי שהחל בארה"ב והתקבל בשמחה ובאהבה גם בקרב הישראלים. הגומילום הצבעוניים מגיעים בערכת משחק מיוחדת המכילה נול אריגה, מסרגה המתאימה לגודל הגומיות, מעל 500 גומיות צבעוניות, מבחר קישוטים להוספת אץ' אישי וכמובן סוגרים, שיהפכו את היצירות לכדי תכשיטים אמיתיים.

אולי נראה לכם ש- 500-600 גומיות צבעוניות זה יותר מדי, אך תאמינו לנו שברגע שתתחילו ליצור תכשיטי גומילום, החבילה תתרוקן במהירות ותרוצו לקנות ערכה חדשה.

ערכת הגומילום תעזור לכם להוציא את הצד היצירתי שלכם, לגלות עולם חדש של פנאי ואופנה וגם, אם תהיו ממש מוכשרים בהכנת תכשיטים – תוכלו להפוך את התחביב לעסק זעיר ולמכור תכשיטי גומילום בירידים השונים או בבית הספר!

אם אתם חוששים של תצליחו ליצור תכשיטי גומילום אז הסירו דאגה מלבכם, כוון שהרשת מלאה בסרטוני הדרכה בשפה העברית והאנגלית, ותוכלו ללמוד בקלות כיצד ליצור צמיד אחד, שרשרת צמידים ועוד הפתעות. בקרוב נעלה גם בביגו סרטוני הדרכה, תמונות ועוד הפתעות הקשורות בגומילום, בכדי שתוכלו להמשיך בהנאה גם אצלנו באתר.

חשוב לנו להדגיש כי גומיות הגומילום אינן מיועדות רק לבנות וגם הבנים יכולים ליצור מהם תכשיטים "גבריים" מהממים. לדוגמא: צמיד עם צבעי קבוצת הכדורגל/ כדורסל האהובה עליהם, צמידים עם צבעי תנועת הנוער בה לוקחים חלק ועוד.

רוצים ללמוד כיצד להכין תכשיטים נפלאים מגומילום וריינבו לום? צפו בסרטונים שהעלינו לביגו ותוכלו גם אתם ליצור תכשיטים נהדרים!

הכירו את הגומילום

תכשיטי ריינבו לום

עיצוב צמיד גומילום

צמיד סנדל מגומילום

 


צמיד 3 צבעים מגומילום

 


טבעת גומילום

 

גומילום

 

גומילום 2

 

גומילום 3

ערכת גומילום

 


 
 

 
 
תגיות
 
שיגעון הגומילום מגיע לביגו

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון