אתה נמצא ב: מדור - > "ההוביט - מפלתו של סמאוג"
 
 

"ההוביט - מפלתו של סמאוג"

חובבי סדרת הסרטים המשלבת מדע בדיוני, עולם של קסם, ענקים, גמדים, כוחות הטוב וכוחות הרשע והרבה הרבה אקשן, מתח וגם – הומור, בוודאי ישמחו לשמוע שסרט חדש בסדרה יצא לקולנוע!

כן, אנו פוגשים את ההוביט המיוחד במינו, ועוברים אתו שלל חוויות מטלטלות, בסרט שטורף את כל הקלפים ומסעיר את הרוחות.

ההוביט

תקציר העלילה:

סדרת סרטי ההוביט מהווה המשך ישיר לטרילוגיית הסרטים "שר הטבעות" שעשתה שם בעולם וצברה מעריצים רבים. חשוב להזכיר ששתי הסדרות הללו של הסרטים למעשה מבוססות על ספרים שקדמו להן.

העלילה בסרט ההוביט הקודם והנוכחי היא הסיפור המקדים לחוויות שעבר בילבו בגינס , לפני התרחשות סרטי שר הטבעות, יחד עם גאנדאלף הקוסם וחבריו למשלחת.

בסרט הנוכחי אנו פוגשים את הגיבורים באותה הנקודה בה הסתיים הסרט הקודם, כאשר בילבו וחבורתו נמצאים בדרכים להר הבודד, וזאת בכדי למצוא את הארקנסטון – אבן זוהרה שסימלה את מעמד המלוכה בקרב הגמדים. הם מנסים להשיב את המלוכה חזרה לת'ורין, הנצר האחרון לשושלת ארוכת ימים של מלכים גמדים.

אם חשבתם שהמסע יעבור ללא בעיות, הרי שאין טעם לסרט, ולכן בסרט הנוכחי אנו מגלים שהארקנסטון נמצא בתוך ההר הבודד, ובתוך ההר יש דרקון גדול בשם סמאוג, ששומר על הארקנסטון. הדרקון המאיים אוהב זהב ולא מעוניין לחלוק באוצרות שלו. על החבורה להגיע להר הבודד בתוך שלושה ימים בלבד, אך הדרך לפניהם ארוכה ומלאה בסכנות, מכשולים ואויבים הרוצים ברעתם.

ההוביט 2

כמו שציינו, אקשן לא חסר פה, וגם לא מתח. אתם מקבלים אותם בכמויות אדירות ומובטח שתישארו עירניים ומתוחים כל הסרט. מי שכבר צפה בסרט מסדרות הסרטים הללו בוודאי זוכר את המאפיינים הבולטים של הסרט: תפאורה עוצרת נשימה, נופים מרהיבים, שחקנים משובחים, תסריט קולח וים של אפקטים מיוחדים! הסרטים הקודמים כבר זכו בפרסים רבים ואין ספק שגם הסרט הנוכחי יקטוף שבחים.

הסרט מיועד לילדים ובני נוער, אך אנו מבטיחים לכם שהמבוגרים ייהנו ממנו לא פחות. מי שבאמת אוהב את סדרת ההוביט מוזמן לקרוא את הספרים קודם הביקור בסרט, וכמובן לצפות בסרט הראשון בסדרת הסרטים בכדי להגיע עם זיכרון מלא ומעודכן.

אנו בביגו שמחים להמליץ על הסרט "ההוביט - מפלתו של סמאוג" ומפנקים אתכם עם שלל תמונות שיפתחו את התיאבון, ויגרמו לכם למהר ולהזמין כרטיסים לסרט. צפייה מהנה!

ההוביט 2 בקולנוע


 
 

 
 
תגיות
 
"ההוביט - מפלתו של סמאוג"

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון