אתה נמצא ב: מדור - > ספיידרמן המופלא 2
 
 

ספיידרמן המופלא 2

התגעגתם לפיטר פארקר? משתוקקים לראות אותו לובש שוב את חליפת הספיידרמן שלו ויוצא להציל את העולם? אם הגעגועים מעיקים עליכם, דעו שבקרוב מאוד תוכלו לפגוש בספיידרמן על מסכי הקולנוע. איזה כיף!

ספיידרמן המוופלא 2 בקולנוע

בסרט החדש בסדרה "ספיידרמן המופלא 2" תפגשו שוב בכל הדמויות האהובות, תלוו אותם במאבק בפשע וברשע ותהיו עדים לאהבה והחברות שנרקמת ביניהם. העלילה של "ספיידרמן המופלא 2" עוסקת בניסיונות של פיטר פארקר, וחברתו היפה, לעצור את התכנית המרושעת של תאגיד ענק להניח ידם על פרויקט סודי שניהל אביו המדען, ריצ'ארד. זוכרים אותו? זה שנהרג בניסיון להגן על פיטר ועל ההמצאות המדעיות שלו? האב נהרג כשפיטר היה ממש צעיר, אך מאז לא הפסיקו מדענים מרושעים לנסות לגנוב את התוכניות של האבא ולהפוך אותן לשלהם, תוך ניצול כוחם לרעה.

ספיידרמן המופלא 2

בסרט החדש מנסים "הרעים" להוציא את אחד הפרויקטים הגדולים והגאונים של האב אל הפועל, והם לא מתכוונים לעשות בו שימוש לטובה. במהלך הסרט פיטר עושה הכל בכדי לעצור אותם לפני שיהיה מאוחר!

הסרט משלב אפקטים מהממים, שירי רקע מעולים, רגע דרמה, אקשן, רומנטיקה והומור וישאיר אתכם עם אדרנלין גבוה לאורך הסרט.

הנה התקציר הרשמי של הסרט:

תמיד ידענו שהקרב הכי משמעותי של ספיידרמן מתקיים בתוך עצמו: המאבק בין ההתחייבויות הרגילות של פיטר פרקר לבין ההתחייבויות הבלתי רגילות של ספיידרמן. אבל ב'ספיידרמן המופלא 2', פיטר פרקר מגלה שעומד לפניו קונפליקט גדול יותר.

זה נהדר להיות ספיידרמן (אנדרו גארפילד), עבור פיטר פרקר, אין כמו ההרגשה של להתלות בין גורדי שחקים, לאמץ את תפקיד גיבור ולבלות זמן עם גוון (אמה סטון). אבל להיות ספיידרמן יש גם מחיר: רק ספיידרמן יכול להגן על חבריו הניו-יורקרים מהנבלים שמאיימים על העיר. עם הופעתו של אלקטרו  (ג'יימי פוקס), פיטר חייב להתעמת עם אויב שחזק הרבה יותר ממנו. וכשחברו הארי אוסבורן (דיין דהאן) חוזר פיטר מבין שלכל האויבים שלו יש משהו אחד במשותף: אוסקורפ.

בימוי: מארק ווב

בהשתתפות: אנדרו גארפילד, אמה סטון, דיין דהאן, פול ג'יאמטי, סאלי פילד ועוד.

הסרט יוצא ב-17.4.2014 ויופץ ע"י א.ד. מטלון ופורום פילם.

היו רוצים לגלות לכם יותר על ההפתעות המחכות לכם בסרט, אך לא נהרוס אותו וניתן לכם לנחש האם פיטר הצליח לעזור את המדענים המרושעים? האם נפצע במהלך הניסיונות להרוס את התכנית הקטלנית? והאם הוא וחברתו יזכו לאהוב ולהמשיך בחברות היפה שלהם? חכו לאפריל הקרוב ותקבלו את כל התשובות!

עד שהשבועות יחלפו ותוכלו לרכוש כרטיסים לסרט המשובח, אנו מזמינים אתכם להתענג בצפייה בתמונות מתוך הסט של הצילומים. תיהנו!

ספיידרמן

תמונות מביצועי ספיידרמן המופלא 2:

 

ספיירדמן בסופרבול

 

 

צמאים לקטעים נוספים? בבקשה!

The Amazing Spider-Man 2 -- Super Bowl Ad Part 1

 

The Amazing Spider-Man 2 -- Super Bowl Ad Part 2

ואחריון חביב:

The Amazing Spider-Man 2 - Enemies Unite Sizzle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

 
 
תגיות
 
ספיידרמן המופלא 2

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון