אתה נמצא ב: מדור - > המחזמר אלאדין ויסמין
 
 

המחזמר אלאדין ויסמין

מי רוצה להיסחף בהרפתקה קסומה עם אלאדין ויסמין? אתם נכון? אז בחנוכה הזה תוכלו לעלות על השטיח המעופף של אלאדין ולצאת לכבוש את לבה של הנסיכה יסמין! אתר ביגו מזמין אתכם לצפות בקטעים נבחרים מהמחזר המדובר, ופותח את התיאבון עם הצצה אל מאחורי הקלעים, ראיונות עם הכוכבים הגדולים, תמונות נפלאות ועוד!

בחג הקרוב עולה המחזמר הנהדר "אלאדין ויסמין" ועל הבמה ישירו, ירקדו ויפליאו הראל סעקת בתפקיד אלאדין, שירי מימון בתפקיד הנסיכה יסמין, אלי יצפאן בתפקיד ג'יני השד ועוד ועוד! המחזמר המיועד לקטנים ולגדולים הוא חוויה משפחתית שאסור להחמיץ.

למי שקצת שכח את האגדה הקסומה, אנו פה בכדי להזכיר: הסיפור עוסק באלאדין המקסים וטוב הלב, שעושה הכל בכדי לעזור לחלשים והעניים, אפילו גונב מהעשירים חסרי הדאגות. במהלך יום שיגרתי בשוק הוא פוגש לפתע בנסיכה הנפלאה יסמין והאהבה בין השניים פורחת בן רגע. אלאדין מעוניין לשאת את יסמין לאשה, אך אביה הסולטן מתנגד נחרצות. כיצד יצליח אלאדין לשכנע את הסולטן? ובכן, כאן מתפתחת העלילה ומסתבכת, כאשר היועץ האישי של הסולטן, איש תחמן ורע, מנסה להפיל את אלאדין בפח ומבטיח לו שאם ימלא אחר המשימה שהטיל עליו – הוא, היועץ, ידאג לשכנע את הסולטן ולגרום לו להסכים לחתונה של אלאדין ויסמין.

כמובן שגיבורנו לא עומד בפיתוי ומיד יוצא למשימה, אך לצערו נופל במערה אפלה בה הוא נכלא. לאחר שכמעט איבד את תקוותו הוא מוצא מנורה קסומה, שממנה פורץ השד ג'יני טוב הלב, שמעניק לאלאדין משאלות תמורת שחרורו.

האם יצליח אלאדין בעזרתו של השד ג'יני לברוח מהמערה? האם יצליח לנצח את היועץ הרשע וחשוב מכל – האם יצליח לשכנע את הסולטן כי הוא ראוי לשאת את בתו הנסיכה יסמין? בואו לגלות את התשובות וליהנות ממחזמר נפלא ומיוחד בחנוכה הקרוב.

עד שיחלפו הימים ויתקרב המופע, אנו שמחים להביא לכם סרטונים המציגים קטעים נבחרים מהמחזמר. תיהנו


 
 

 
 
תגיות
 
המחזמר אלאדין ויסמין

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון