אתה נמצא ב: מדור - > האלבום "Believe"
 
 

האלבום "Believe"

 

ביקורת

מעריב לנוער מדווח על אלבומו החדש של ג'סטין ביבר.

 

להתבגר ולהתגבר

לקח לנו זמן להחליט האם החדש של ביבר בוגר או רק רוצה להיות כזה

אלבומו החדש של ג'סטין ביבר "Believe"

אם גם אתם נמנים עם מעריצי ביבר, בטח כבר הספקתם לשמוע מהסוף להתחלה את אלבומו החדש, "Believe". האלבום, שהשתחרר עוד לפני חודשיים, התקבל אצלנו במערכת בדעות חלוקות; מצד אחד הבחור באמת מציג כאן את הצד הבוגר שלו והצליח לשבות אותנו, אבל מצד שני עדיין לא ברור מה ביבר באמת רוצה להציג כאן – את עצמו האמיתי או עטיפה מלוטשת של מי שהוא היה רוצה להיות.

האלבום מורכב מלהיטי דאנס לא אופייניים בכלל, כאלה שמיועדים ישר לרחבה או לכל מקום בו יסכימו להשמיע אותם בפול ווליום ("Beauty and a Beat" עם ניקי מינאז'), ולצדם שירי ביבר טיפוסיים שמאפיינים יותר את שיריו הראשונים. מדובר בהפרש עצום – בשירים מסוימים ביבר נותן את המרכז לדי.ג'יי ומדובר בלהיטים שהקרדיט עליהם מגיע למפיקים המוצלחים באלבום (דיפלו באלבום של ג'סטין? מי היה מאמין), ובשירים אחרים הטון שקט יותר וביבר רק שר לאהובתו על מקצב גיטרה נוגה, כזה שאמור להמיס את המעריצות בהופעות ("I'm right here, my dear" הוא ודרייק שרים בקול מתחנחן).

התוצאה שמתקבלת מבלבלת; שירי הדאנס (ובחלקם אפילו האוס ומעט דאב-סטפ) מעולים שלעצמם, אבל לא ברור אם זה הסגנון שג'סטין מגדיר אותו כ'בוגר' וזה באמת מי שהוא רוצה להיות ודיבר עליו כל כך הרבה – או שמה אלה השירים האישיים והשקטים יותר.

המסקנה שהגענו אליה (ולקח לנו זמן) היא שג'סטין כנראה לא הקדיש מחשבה רבה מדי לאמן שהוא מציג באלבום הזה. ג'סטין לקח את המפיקים והאורחים הנכונים, את המקצבים שהולכים טוב במועדונים וברדיו ושילב את זה עם ההגשה הרומנטית, הקול הגבוה והמילים הסופר-קיטשיות שלו (ואל תתנפלו עלינו, אתם יודעים שזה נכון). בסופו של דבר הוא קיבל אלבום שכיף ונחמד להאזין לו, אבל עם עוד קצת מחשבה הוא היה יכול לשחרר אלבום מגובש יותר.

בשורה התחתונה: אלבום רקיד ומוצלח, אבל לא ברור מי האמן...

4 כוכבים


 
 

 
 
תגיות
 
האלבום "Believe"

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון