אתה נמצא ב: מדור - > הסרט שחר חדש
 
 

הסרט שחר חדש

 

זאב זאב

מעריב לנוער מדווח על הסרט החדש "שחר חדש".

 "שחר חדש" מתעסק באותם אנשי זאב עייפים ונדושים. יאללה, תתקדמו

 

 

לא, לא מדובר פה בפרק חדש של "דמדומים" (סבלנות, זה יגיע מאוחר יותר), אלא באימתון נעורים שגרתי מז'אנר אנשי הזאב. בתכלס, מדובר במעין התנעה מחדש של סדרת סרטי אימה ישנה משנות ה-80-90 בשם "היללה" (THE HOWLING) שמנתה שבעה סרטים, רק שאל תרגישו לא טוב אם לא ידעתם על קיומם, מאחר והם היו גרועים אחד אחד, ורובם אפילו לא הגיעו לבתי הקולנוע.

בקיצור, זה מתחיל עם חתיך צעיר ודי מופנם בשם ויל קידמן (לנדון ליבוירן האנונימי, מעין שיבוט רוברט פטינסוני לא מאוד מוצלח), שממש רגע לפני סיום התיכון נגרר למסיבה, שם הוא פוגש את הבחורה שעליה הוא דלוק כבר הרבה מאוד זמן, אליאנה (לינדסי שו האנונימית). במקביל, ויל מוצא עצמו נרדף לפתע על ידי אנשי זאב מפלצתיים ומגלה שהוא עצמו יהפוך בקרוב לאיש זאב.

עם סיום לימודי התיכון, בעוד טקס הסיום עומד להתקיים, הוא ייאלץ לא רק להציל את עצמו ואת אהובתו מפני שיניהם החדות של אנשי הזאב, אלא את כל התיכון שעשוי להפוך לטרף קל אם לא יפעל בזמן. למרות שהרעיון לסרט נשמע ממש מגניב, הביצוע רחוק מלספק. למרות שיש כמה סצנות עשויות היטב וכמה מפלצות אפקטיביות, הסרט לא מספיק מגניב, אין בו מספיק הומור והתסריט רווי בקלישאות שכבר ראינו, כך שלעתים זה עשוי לעייף.

"שחר חדש" הוא נטול ברק או ייחודיות, אין פה את המגניבות של "ליל האימה", אין פה את המקוריות של "בקתת הפחד", ובקיצור, מדובר בסרט אימה די זניח ולא מאוד מרשים. הוא מסוג הסרטים שראויים יותר לצפייה בשעה מאוחרת בדיוידי או בערוץ סרטים כלשהו, מאשר על המסך הגדול בקולנוע, כך שאין מה למהר. חובבי אימה מושבעים כנראה יסכימו, אז קחו את זה בחשבון.

בשורה התחתונה: "שחר חדש" לא ממש מחדש!

** שני כוכבים!

שחר חדש


 
 

 
 
תגיות
 
הסרט שחר חדש

 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון