אתה נמצא ב: סרטונים - > סרטים והצגות - > שכחו אותי בבית
 
 

שכחו אותי בבית


 
 

 
 
שכחו אותי בבית

הצילו שכחו אותי בבית , הצגת חנוכה לילדים , בואו לצפות בקליפ מתוך ההצגה שכחו אותי בבית

המחזמר: "הצילו, שכחו אותי בבית" עתיד לעלות בחג החנוכה 2011 ברחבי הארץ ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע ואשקלון ל 45 הצגות בלבד בהשתתותם של מיטב כוכבי הבידור והתיאטרון בישראל.בכיכובם של:יון תומרקין   יעקב כהן   מיקי קם   אורנה דץ   טל מוסרי
דון לני גבאי   רוני דואני   אודי גוטשלק   אביעד בנטוב

המחזמר מבוסס בחופשיות על ארבעת סרטי "שכחו אותי בבית" מאת: אסף אשתר ובבימויו של אודי גוטשלק ומשולבים בו שירים מקוריים חדשים מאת חזי שקד.
סיפור עלילת המחזמר והדמויות:
לכבוד חופשת הקיץ השנתית, יוצאת משפחת הילארד בפעם הראשונה לחופשת סקי, כל בני המשפחה מתרגשים, גברת הילארד (אורנה דץ) דואגת להשקות היטב את עציציה לפני נסיעתה, מר הילארד לא שוכח לנעול את כל הבית ולהחביא את החפצים היקרים, האח הבכור ג'וש (טל מוסרי) דואג למזון עבור חיית המחמד האהובה שלו, פיליפ הנחש, אנה (רוני דואני) שולחת SMS , הודעות mail, מפיצה בפייסבוק, אייפון, טוויטר ומה לא.. שהיא "בחופשה עם המשפחה", האחות קים (דון לני גבאי) אורזת את הגיטרה האהובה שלה, והאח הצעיר קולין (יון תומרקין) פשוט עסוק בלהרוס לכולם!
החגיגה שלו מסתיימת, כאשר כל בני משפחתו צועקים עליו ומטיחים בפניו אין ספור אשמות – קולין מבקש שהמשפחה שלו תיעלם, שהוא יישאר לבד! באופן מוזר, ובטעות מושלמת, המשאלה שלו מתגשמת.. משפחתו שוכחת אותו בבית, הם בדרכם לחופשת הסקי המושלמת, הוא לבדו בבית מתחיל להבין שלבד זה הכי טוב שבעולם, לבד – זה חיים משוגעים...
קולין נאלץ להתמודד מול שכנה חטטנית, מרגיזה ומעצבנת (מיקי קם) ושלישיית פושעים מסוכנת (יעקב כהן) הוא המוח, (אודי גוטשלק) הוא הטיפש, ו (אביעד בנטוב) הוא היותר טיפש! הם יעשו הכל כדי לפרוץ לבית ולגנוב כסף וחפצים יקרים.

 


 
 
 

 
 
 
סרגל טקסט לקטגוריות: משחקים | עולם אתרים | עולמות וירטואלים | סרטים והצגות | המגזין | TV | מדורים | סרטונים
 
השירות מורשה על ידי תפוז אנשים בע"מ לפי רישיון